Metamorfozy MATKI I CÓRKI by Consensus med

grupowe1-new-internet

Pamiętasz, kiedy pierwszy raz założyłaś jej szpilki? Byłaś w nich taka maleńka. Przymierzałaś jej korale, próbowałaś szminki. Chciałaś być piękna. Jak Mama.

Pamiętasz jak pierwszy raz trzymałaś córkę w ramionach? To było tak dawno. Była piękna, prawda? Teraz patrzysz na nią, całkiem już dorosłą i chciałabyś zatrzymać czas.

Szukałyśmy kobiet, które razem z nami przejdą METAMORFOZY i odmienią swoje życie. Znalazłyśmy jedenaście Matek i Córek, które mają odwagę szczerze powiedzieć, co w sobie kochają (i chciałyby zachować na zawsze), a z czym chciałyby się pożegnać. Napiszą z nami nową HISTORIĘ PIĘKNA – biblię pięknego życia dla kobiet 35+.

MATKI I CÓRKI – HISTORIA PIĘKNA to kolejna odsłona METAMORFOZ – programu stworzonego przez kobiety dla kobiet. – Nie boję się zmarszczek, ale chcę pokazać, że Matki i Córki mogą wyglądać pięknie, niezależnie od wieku. Zadbam to, żeby w ciągu tych  czterech miesięcy wyglądały wspaniale, ale wierzę, że największe, a przede wszystkim trwałe zmiany, mają źródło w naszych wnętrzach. – mówi Katarzyna Jasiewicz, spiritus movens akcji METAMORFOZY , prezes Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej Consensus z Krakowa. 

Przez cały czas trwania METAMORFOZ będziemy ze sobą rozmawiać. Chcemy, by na podstawie osobistych historii przemiany powstał album „Metmorfozy – Historia Piękna”, który pozwoli innym kobietom zadbać o siebie i zmienić swoje życie. METAMORFOZY to dla nich okazja do spotkania i poświęcenia czasu sobie nawzajem. Obie będą mogły zobaczyć swoją kobiecość z zupełnie nowej perspektywy.

Dla każdej z pań opracowany zostanie indywidualny pakiet zabiegów (odmładzających kwas hialuronowy, polimlekowy, toksyna botulinowa, zabiegi laserowe, thermolifting Zaffiro, masaż podciśnieniowy, redukcja tłuszczu i-Lipo i inne w zależności od wskazań), a także konsultacje ze stylistą, wizażystą, fryzjerem, trenerem fitness, zabiegi stomatologiczne, warsztaty psychologiczne i szkolenie z autoprezentacji.

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s