Joanna Heidtman: Matka i Córka mogą się przyjaźnić.

O tym, że relacja między tymi dwiema najbliższymi kobietami jest jedną z najważniejszych w życiu nie trzeba nikogo przekonywać. O tym, że bywa trudna – również. A to właśnie ona w wielkim stopniu wpływa na to, czy jako kobiety czujemy się piękne i czy mamy odwagę spełniać swoje marzenia. Jedna dla drugiej jest lustrem, w którym wzajemnie znajdują swoje odbicia.

 obraz 6939

Nad metamorfozą relacji Matek i Córek biorących udział w projekcie „Matki i Córki – historia piękna” czuwa psycholog z wieloletnim doświadczeniem, dr Joanna Heidtman która o tym co łączy te dwie ważne dla siebie kobiety mówi tak:

Matka i Córka to pięknie i trudne relacje brania i dawania. Więzi podobieństwa i różnic, przekazanych genów, kształtują odnawiającą się kobiecość, zmieniając się z wiekiem unikalny rodzaj przyjaźni. Każda z nich jest inną kobietą, ale w obu jest coś unikalnego, co charakteryzuje i łączy tylko je dwie. Wydobądźmy to, co w tych relacjach jest najbardziej wartościowe, czerpmy z siły kobiecej, stale odnawiającej się linii. Wzbogacajmy indywidualną kobiecość poprzez długą, międzypokoleniową moc.”

Joanna Heidtman poprowadzi dwudniowe warsztaty dla Matek i Córek, podczas których dowiedzą się one, jak przeżyć metamorfozę i nie oszaleć ( ze szczęścia). Warsztat pomoże potraktować tę wielką zmianę jak dobrze zaplanowany projekt.

Pierwszego dnia przyjrzymy się, co jest „punktem wyjścia” – mocnym stronom i tym, które chciałybyśmy zmienić. Zastanowimy się, czego o sobie nie wiemy i czy mama nigdy nie ma racji ? A może da się zrozumieć i polubić różnice? Drugiego dnia spróbujemy się zmienić: trwale i w zgodzie ze sobą.

heidtmannjasiewiczhs

Joanna Heidtman jest psychologiem i socjologiem.Wiedzę i doświadczenie zdobywała min. w University of South Carolina i w Cornell University w USA. Prowadzi zajęcia z psychologii zarządzania na studiach podyplomowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz w Akademii Strategicznego Przywództwa ICAN Institute. Przez ponad 15 lat, wykorzystuje wiedzę akademicką i doświadczenie w pracy z ludźmi realizując projekty doradcze i szkoleniowe. Na prowadzone przez nią szkolenia składają się warsztaty efektywności osobistej, treningi menedżerskie, zajęcia z kreatywności oraz szkolenia z coachingu, rozwoju przywództwa i zarządzania zmianą.

Współpracuje z TVP, TVN, TVN24 oraz z portalami Onet.pl i Wp.pl. Ceniąc sobie rozmowy radiowe ze słuchaczami, w radiowej Trójce występuje jako gość w audycjach Grażyny Dobroń Dobronocka i Instrukcja obsługi człowieka.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: