Katarzyna Jasiewicz: każdy może się zmienić

Jeśli laser kojarzy ci się z pojedynkiem na świetlne miecze z Gwiezdnych Wojen, powinnaś bliżej poznać Katarzynę Jasiewicz, prezes Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej Consesnsus i autorkę programu metamorfozy.com. Dla niej laser ma coraz mniej tajemnic, przynajmniej jeśli chodzi o jego właściwości lecznicze. A zmiana to jej żywioł.

 katarzyna

Laserem można zrobić wszystko: odmłodzić ciało, ujędrnić skórę, pobudzić ją do produkcji kolagenu – mówi Katarzyna Jasiewicz. I wie co mówi. Zajmuje się zastosowaniem laserów w medycynie od 1995 roku. W swoim Instytucie Piękna od 1999 wykonuje pełen zakres zabiegów medycyny estetycznej i laseroterapii, a także szkoli lekarzy.

– Dla mnie medycyna estetyczna nie polega wyłącznie na usuwaniu zmarszczek. Interesuje mnie cały człowiek, jego dobre samopoczucie, wygląd i zdrowie, a nie tylko gładka skóra – mówi Kiedy zaczynała karierę medyczną w całej Małopolsce było raptem kilka gabinetów, teraz miejsc, gdzie można poprawić urodę są setki. Ale nie każda zmiana (nawet na lepsze) to prawdziwa metamorfoza.

(49 of 62)

W ciągu ostatnich dwudziestu lat Katarzyna Jasiewicz widziała wiele metamorfoz, które działają – jak mówi – jak w reklamie proszku do prania. – Mamy plamę, wkładamy do wybielacza i nie mamy plamy. Tylko tutaj w roli plamy występowały zmarszczki, a w roli wybielacza – wypełniacz – krytykuje. Sama postanowiła zrobić coś wyjątkowego.

IMG_3605-ok-txt

Metamorfozy.com to program zmiany życia na wielu płaszczyznach. Prawdziwe przemiany dotyczące nie tylko medycyny estetycznej, fryzur, wizażu i stylizacji. Obejmują całe ciało, uśmiech, a można powiedzieć, że nawet i duszę. – Zaprosiłam do współpracy specjalistów, których cenię i szanuję, abyśmy wspólnie podkreślili, że na jakość życia nie wpływa tylko brak lub obecność oznak starzenia, ale także nasze zdrowie, higiena życia i relacje międzyludzkie. – opowiada

Dlaczego Matki i Córki ? Bo nie ma silniejszej, piękniejszej i trudniejszej relacji niż więź łącząca te dwie kobiety. Dzieli je całe pokolenie. Jedna cieszy się młodością, a druga z młodością się żegna, ale to mama dla córki jest tym pierwszym obrazem kobiecości, do którego ona się przez większość życia odnosi. – Dostałyśmy listy, w większości od córek – których czytanie co rusz przyprawiało nas o łzy. Raz płakałyśmy ze wzruszenia, raz ze śmiechu.- wspomina rekrutację. Dzięki temu, że dobrze się poznałyśmy mogłam dla każdej z nich przygotować zestaw indywidualnie dobranych zabiegów medycyny estetycznej i laserowej. Wszystkie spotkają się ze stomatologiem, osteopatą, dietetykiem, psychologiem, coachem i zespołem stylistów. Warsztaty psychologczne poprowadzi Joanna Heidtmann, a ambasadorką programu – Grażyna Wolszczak.- Chcę pokazać, ze dbanie o siebie to nie próżność, ale prezent jaki robimy samym sobie. Dobry wygląd naprawdę poprawia samopoczucie, dodaje energii do działania, zmienia życie. – mówi Katarzyna Jasiewicz.

 hotelstary11

Jak uchwycić moment metamorfozy ? Minęło raptem kilka tygodni, a panie już zmieniają się już na naszych oczach. – Mamy i Corki będą o sobie opowiadać –przez cały czas trwania projektu „Matki i córki – historia piękna” prowadzimy bloga, robimy setki zdjęć i filmów.– Chcę, żeby na podstawie tych osobistych historii przemiany powstała książka – biblia urody i dobrego życia dla kobiet 40+.- mówi dr Jasiewicz. -I mam nadzieję, że efekt sesji finałowej zaskoczy wszystkich, łącznie ze mną – żartuje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: